Випускники НУЦЗУ — гордість закладу вищої освіти

Відгук випускниці 2020 року Національного університету цивільного захисту України - речниці  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дар’ї Гречищевої

Третя вища! Надзвичайно пишаюся, що я отримала освіту маґістра управління пожежної безпеки в одному з найкращих закладів вищої освіти нашої держави держави - Національному університеті цивільного захисту України.

Освіта завжди розширює світогляд, дає напрями для творчого мислення та вирішення складних управлінських завдань.

Так, колектив кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту допоможе швидко адаптуватися та увійти в освітній процес. Так як я, діючий співробітник ДСНС, а саме: керую прес-службою Дніпропетровського гарнізону, - переживала чи впораюсь поєднувати практичну діяльність з навчанням. Проте, подолання будь-яких завдань робить нас сильнішими та збагачує життєвий досвід.

Дуже хочу подякувати викладачам усіх кафедр. Ви - справжні фанати своєї справи. Саме в таких людей варто навчатися. І ще важливо - після навчання втілювати знання на практиці, ставити нові цілі в кар'єрі!

Наше навчання можна назвати унікальним, адже захищати диплом довелося в умовах карантину, дистанційно. Такий досвід увійде в історію університету, бо це було вперше.

Мене особисто вразило: як багато свого часу викладачі приділили особисто кожному для консультацій та підготовки до захисту дипломів. Мій науковий керівник, Микола Миколайович Кулєшов, надзвичайно уважно поставився до кожного слова в моїй доповіді перед захистом, і я дуже ціную приділений ним час.

Чому це важливо? Тому що усі випускники магістратури управління - майбутні керівники, і кожне їхнє слово має впливати на людей і повинно бути виваженим та правильним, обґрунтованим.

Візьму на себе відповідальність і дам декілька порад абітурієнтам та майбутнім  слухачам магістратури управління: мрійте та ставте перед собою високі цілі! Гарний той солдат, який хоче бути генералом.  Шлях до мрії - це великий обсяг праці, цінуйте престиж знань, запам’ятовуйте те, чим з вами діляться викладачі. І ще дуже важливо - бути відкритою людиною, розвивати емоційний інтелект, поважати колектив, без якого не може впоратися жоден керівник.

Дякую вам, мої Вчителі, кожному, хто поділився часткою себе з нами! Бажаю кафедрам університету подальшого розквіту та гідних слухачів, які своїми успіхами розвиватимуть Службу порятунку!