Співробітники оркестру та клубу НУЦЗУ провели концерт-лекцію для першокурсників на навчальному полігоні у с. Фігуровка Харківської області

17 липня співробітники оркестру та клубу Національного університету цивільного захисту України провели концерт-лекцію для першокурсників, які наразі перебувають на навчально-тренувальному полігоні у с. Фігуровка Харківської області. Незвичайний концерт в умовах карантину відбувся за участі диригента оркестру Георгія Зуба та представників оркестру, а також провідного фахівця Миколи Целуйка. 

Курсанти розширили свої знання щодо загальних і базових понять про музику, її впливу на людину, видів музичних інструментів та їхнього використання, основних напрямів у музиці, а також прослухали виконання різних музикальних жанрів і стилів від класичної академічної музики до сучасної. 
Поринути у світ прекрасного курсантам допомогли композиції Йогана Себастьяна Баха, народні українські, естрадні та джазові мелодії і клубна музика у виконанні оркестрантів. 
Нагадаємо, що наразі для 150 першокурсників університету на навчально-тренувальному полігоні, відповідно до вимог карантину,тривають навчальні заняття. 

Прес-служба НУЦЗУ