Першокурсники НУЦЗУ стали учасниками навчально-тренувальних стрільб

29 липня 141 першокурсник та 14 науково-педагогічних працівників Національного університету цивільного захисту України у рамках дотримання карантинного режиму здійснили піший марш-перехід до навчального полігону військової частини у с. Башкирівка Харківської області. Тут у рамках комплексного заняття з дисципліни «Основи спеціальної та військової підготовки» (розділ «Вогнева підготовка») було проведено навчально-тренувальні стрільби під керівництвом начальника кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Ігоря Толкунова та викладачів кафедри.

Комплексне заняття складалося з трьох етапів, основною метою яких було закріплення знань і умінь особового складу щодо здійснення марш-переходу та отримання навичок користування вогнепальною зброєю – 7,62 мм автоматом Калашникова.

Незважаючи на високу температуру навколишнього середовища, першокурсники справились із поставленими завданнями на високому рівні та повернулися до місця дислокації у повному складі.

За згуртованість підрозділу, стійкість, завзятість, фізичну витривалість, начальник табірного збору Олег Семків від імені ректора університету оголосив подяку особовому складу.

Прес-служба НУЦЗУ