В НУЦЗУ завершилась вступна кампанія

В Національному університеті цивільного захисту України завершилась вступна кампанія.

Так, 11-16 серпня цивільного захисту України тривали вступні іспити для кандидатів на вступ на денну форму навчання за державним замовленням. До університету зі структурних підрозділів ДСНС надійшло 402 особові справи з 20 регіонів нашої держави. Вступники пройшли остаточний медичний огляд та склали екзамен з фізичної підготовки, а саме: біг на 100 та 1000 метрів, а також хлопці виконали вправу підтягування на перекладині, дівчата - згинання та розгинання рук з упору лежачи.

За підсумками вступних випробувань, до університету було зараховано 191 курсант. Крім того, на денну форму навчання до НУЦЗУ для здобуття ступеня бакалавра за державним замовленням було зараховано двох випускників Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які будуть здобувати освіту протягом двох років.

Також за державним замовленням зараховано 26 працівників служби цивільного захисту (рядовий та молодший начальницький склад), які виявили бажання здобувати ступінь бакалавра в університеті на заочній формі навчання та успішно склали вступні випробування, що були проведені наприкінці серпня.

Обрали професію рятувальника і 307 студентів з різних куточків нашої держави, що здобуватимуть вищу освіти за освітнім ступенем бакалавра на денній формі навчання та 100, які навчатимуться заочно.

Крім того, за результатами успішного складання фахових вступних випробувань, до університету зараховано 216 юнаків та дівчат, які здобуватимуть ступінь магістра за різними спеціальностями та освітніми програмами, серед яких 78 – це здобувачі, що навчатимуться за державним замовленням.

Слід нагадати, що також завершились вступні випробування до ад'юнктури, аспірантури університету. Так, 21 кандидат на навчання взяв участь у конкурсі за п'ятьма науковими спеціальностями – «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Психологія», «Публічне управління та адміністрування» і «Технології захисту навколишнього середовища» і був зарахований на денну, вечірню та заочну форми навчання.

Тож, наразі майже 500 юнаків та дівчат поповнили лави курсантського та студентського братства НУЦЗУ. У добру путь, майбутні рятувальники!

 

Прес-служба НУЦЗУ