Участь представників НУЦЗ України у XXV Міжнародному конгресі двигунобудування

09 вересня відбулось засідання секції «Поршневі двигуни внутрішнього згоряння» ювілейного XXV Міжнародного конгресу двигунобудування.

Активну участь у роботі секції взяли співробітники кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Національного університету цивільного захисту України Олександр Кондратенко та Світлана Коваленко.

Співорганізаторами Конгресу виступили Національний технічний університет «ХПІ», Національний аерокосмічний університет «ХАІ», Державне підприємство «Запорізьке МКБ «ПРОГРЕС» ім. акад. Івченка, АТ «Мотор Січ», АТ «ФЕД», Чорноморський Національний університет ім. Петра Могили, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова.

Засідання проходило з дотриманням усіх вимог і обмежень щодо протиепідемічних заходів, при цьому дві третини учасників доповідали про результати своїх досліджень у дистанційному режимі за допомогою ресурсу Zoom. Слід зауважити, що досвід успішно проведеного навчального процесу у період карантину став учасникам міжнародного конгресу у нагоді.

Олександр Кондратенко, доцент кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, зробив секційну доповідь з теми «Оцінка паливо-екологічної ефективності процесу експлуатації поршневого ДВЗ енергоустановки з урахуванням викидів бенз(а)пірену і поліциклічних ароматичних вуглеводнів».

Світлана Коваленко, викладач цієї ж кафедри, взяла участь у диспуті з теми «Критеріальне оцінювання паливо-екологічної ефективності процесу експлуатації енергоустановки поршневого ДВЗ з урахуванням викидів оксидів сірки».

Обидва виступи здійснено за матеріалами статей, опублікованих у Всеукраїнському науково-технічному журналі «Двигуни внутрішнього згоряння».

У доповідях наголошувалось на тому, що висвітлені у дослідженнях результати мають безпосереднє відношення і корисні для галузей знань «Екологічна безпека» та «Технології захисту навколишнього середовища».

 

Колектив кафедри та гуртка молодих вчених висловлює вдячність організаційному комітету Конгресу та особисто професору А. П. Марченко та професору І. В. Парсаданову за можливість взяти участь у роботі Конгресу.

Кафедра прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища