Рятувальники вийшли в рейд, аби нагадати харків'янам правила пожежної безпеки в опалювальний період

 

 

Опалювальний сезон у розпалі, тож правила пожежної безпеки вирішили нагадати надзвичайники. Вони спільно з райадміністрацією, правоохоронними органами, а також курсантами відправились у рейд.
Ми проводимо інформаційно-роз'яснювальну роботу, інформуємо населення про додержання правил пожежної безпеки.

Ось так, роздаючи пам'ятки, надзвичайники з представниками адміністрації Холодногірського району та правоохоронних органів вийшли у рейд. Разом з ними - курсанти Національного університету цивільного захисту, які, отримані знання в аудиторіях, відпрацьовують на практиці - пояснюють людям основні правила пожежної безпеки.

Іван Іщенко курсант 4 курсу

Люди реагують позитивно, адже це, насамперед, їх безпека, безпека життя та здоров'я їх дітей, близьких, тому із задоволенням відчиняють двері, слухають.

Любов Акінченко харків'янка

Мы вот в частном секторе, по 100 лет домам нашим. Надо объяснять и старым, и молодым тоже.

Алла Циганенко харків'янка

Спасибо большое, что беспокоятся о нас и объясняют нам как правильно, и куда звонить и куда обращаться. Это очень важно. И дай Бог, чтобы это никому не понадобилось.

Галина Третякова харків'янка

Для своей семьи, для своего здоровья и жизни это все нам нужно, и мы все поняли.

Пам'ятки роздають в основному у приватному секторі, адже нерідко саме тут виникають пожежі під час опалювального сезону.

Інна Уварова заступник голови адміністрації Холодногірського району

Мы проводим периодически такие рейды. В основном, это социально-незащищенные категории, сегодня - это были пожилые люди и многодетные семьи.

Цьогоріч у Харкові сталось дві з половиною тисячі пожеж, де загинули понад 50 людей. Близько п'ятдесяти-шістдесяти відсотків усіх займань - саме приватний сектор.

Ігор Лупандін керівник прес-служби ГУ ДСНС України у Харківській області

Ми, в першу чергу, звертаємо увагу на причини виникнення пожежі. А основні причини, людський фактор ми кажемо, це необережне поводження з вогнем, паління у нетверезому стані, використання обладнання для опалювання приміщення. Коли ми кажемо, технічна причина, то за цим завжди стоїть людина. Тобто людина повинна слідкувати за цим, виконувати правила безпеки. І це дуже важливо, і дуже важливо нагадати ще раз про особисті правила безпеки.

 http://izvestia.kharkov.ua/tv-proekty/hi/4282/1311567.html