Наукові кроки вихованок факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ у сфері фахових знань

Вихованки факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗ України - майбутні фахівчині з охорони праці Вікторія Горбенко і Юлія Руденко, які реалізують свої наукові пошуки під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олени Шароватової, – взяли активну участь у І Міжнародній  науково-практичній інтернет-конференції студентів та молодих науковців «Актуальні питання охорони праці у контексті сталого розвитку та європейської інтеграції України», що відбулась 09-11 листопада 2020 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

У межах роботи заходу юні науковиці актуалізували питання реалій вітчизняного сьогодення в питаннях безпеки праці і дискримінації у сфері трудових відносин.

Майбутні магістри охорони праці Тетяна П’ятник та Максим Шаповалов, що вже мають певний досвід і здобутки діяльності на науковій ниві, очолювані в даному напрямі доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богданом Цимбалом, також презентували матеріал щодо удосконалення бойового одягу пожежного-рятувальника.

Прес-служба НУЦЗУ