Науковці НУЦЗУ стали учасниками міжнародної науково-практичної конференції

Карантин не заважає міжнародній науковій діяльності навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України. Вже шостий рік поспіль науковці проводять разом із польськими колегами сумісну Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека держав Центральної і Східної Європи у контексті трансграничних загроз безпеки”.

Мета конференції - створити форум для міждисциплінарного обговорення трансграничних загроз безпеки регіонів Центральної і Східної Європи в широкому сенсі: інституціональних, правових, політичних, екологічних, соціальних, економічних, а також питань, пов'язаних із терористичними загрозами, зброєю масового знищення й охороною кордонів на різних рівнях безпеки - від національної до регіональної і міжнародної безпеки.

Конференція надала можливість обмінятися знаннями, поглядами, досвідом і думками як між представниками академічного співтовариства, так і практиками, а також учасниками дискусій стали фахівці, для яких питання трансграничних загроз є важливою точкою відліку в науковій і дослідницькій діяльності.

Активними учасниками конференції стали науковці навчально-науково-виробничого центру, адюнкти та магістри НУЦЗУ.

Національний університет цивільного захисту України