До Всесвітньої акції «16 Днів проти насильства» в НУЦЗУ відбувся інтерактив

Під гаслом «БУДУЄМО СУСПІЛЬСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА Й ДИСКРИМІНАЦІЇ» відповідно до плану заходів НУЦЗУ в межах проведення щорічної Всесвітньої акції «16 Днів проти насильства» відбувся інтерактив кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки факультету техногенно-екологічної безпеки.

 Всесвітня акція «16 Днів проти насильства» триває у період 25 листопада - 10 грудня і цьогоріч проходить під гаслом «Розфарбуємо світ у помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти зґвалтувань».

Виходячи зі змістовного наповнення дат акції, співробітники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки факультету техногенно-екологічної безпеки на чолі із відповідальною особою з гендерних питань - доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою - вже вкотре активізувалиcь заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства і дискримінації, створюючи безпечний соціальний простір, вільний від них.

Поряд з актуалізацією таких болючих у сьогоденні тем, як «Проблема насильства над жінкою в сім’ї та шляхи її подолання», «Саламанська Декларація: Людина може все!», «СТОП насильству!», Скажімо «НІ» дискримінації!», учасники інтерактиву «зробили крок», аби ще раз усвідомити прірву соціальної нерівності у сучасному світі.

Оскільки проблему насильства слід розуміти як глобальну проблему людства, то лікувати таку хворобу суспільства слід об’єднавши зусилля та враховуючи особистий внесок кожного та кожної. Найбільш складним викликом під час розв’язання цих проблем є мова ворожнечі. Тож, культура рівності та культура недискримінації повинні поширюватися усіма рівнями: від родини до держави, від малечі до літніх людей.

Прес-служба НУЦЗУ