Звернення ректора Національного університету цивільного захисту України Володимира Садкового до ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня український народ вшановує героїчний подвиг ліквідаторів наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.
У цей день ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів і вшановуємо людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС

Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Саме цього дня було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Кожна хвилина цього надзвичайного будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі.

Висловлюю щирі слова подяки мужнім учасникам ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи, які і сьогодні продовжують працювати в нашому університеті. Низький уклін усім нашим героям-чорнобильцям за врятовані життя. Ваш людський подвиг неоціненний, а відважний вчинок ніколи не буде забутий. 
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, радості, мирного неба та щасливого довголіття.