Проректор та співробітники НУЦЗУ взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

14 грудня згідно з Указом Президента України № 945/2006 від 10 листопада 2006 року визнано Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Саме цього дня було закінчено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком, саме цього дня відзначається мужність, самовідданість і високий професіоналізм тих, хто, ризикуючи власним життям, вступив у жорстоку боротьбу з вогняною стихією та її наслідками.

Так, у цей день у сквері Героїв пожежних відбулися заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У заході взяли участь проректор Національного університету цивільного захисту України Андрій Титаренко, Володимир Палюх (ректор навчального закладу 1990-1998 рр.), співробітники - учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Також у цей день співробітники НУЦЗУ стали учасниками традиційного покладання квітів до пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в Молодіжному парку. У заході взяли участь чорнобильці, представники громадських організацій, духовенство та керівництво міста й області.

Прес-служба НУЦЗУ