Напередодні Дня Святого Миколая представники НУЦЗУ завітали до своїх підшефних

16 грудня напередодні Дня Святого Миколая представники Національного університету цивільного захисту України відвідали своїх підшефних вихованців Харківського обласного спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху – Харківської спеціальної школи № 5. Зустріч відбулася у рамках карантинних вимог.

Шістнадцятий рік поспіль триває тісна співпраця між Національним університетом цивільного захисту України та незвичайною школою. Цього дня малеча з нетерпінням чекала на своїх шефів: рятувальники у День Святого Миколая завітали із подарунками.

«Шістнадцять років поспіль триває наша співпраця, - зазначив начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Юрій Хуртов. - Разом ми проводимо навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності, тижні безпеки, дні цивільного захисту тощо. І щороку вдосконалюємо знання, вміння та навички своїх підшефних. Тож, хочеться побажати, аби надзвичайних ситуацій в житті наших підшефних було якомога менше, а шефи-рятувальники завжди будуть поруч».

Представники студентської ради університету Аліна Губанова та Єгор Артюхов бажали дітлахам світлого свята та завжди привітних усмішок і від курсантів та студентів передали цінні подарунки та солодощі.

Прес-служба НУЦЗУ