Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національний університет цивільного захисту України запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations», яка відбудеться  20 травня 2021 року на базі Національного університету цивільного захисту України.

Мета конференції: обговорення питань, пов'язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.

До участі у конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні та практичні працівники України та зарубіжжя. У ході роботи конференції буде проведено пленарне засідання та організовано роботу тематичних секцій. Мова конференції – українська та англійська. Бажаючим взяти участь до 12 березня 2021 року надіслати матеріали доповідей та інші документи оформлені відповідно вимог на електронну пошту Оргкомітету конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Правила оформлення тез наведені на сайті конференціїhttp://pesconf.nuczu.edu.ua/.

 ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ

Відповідно до контракту з компанією Trans Tech Publications Ltd (Zurich, Switzerland) про публікацію матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2021) є можливість опублікування статей в закордонному індексованому періодичному науковому виданні. Статті учасників конференції, що відповідають встановленим вимогам, будуть опубліковані окремим томом в науковому журналі, індексованому наукометричною базою Scopus.

Для публікації приймаються статті англійською мовою, обсягом від 6 сторінок, оформлені відповідно до вимог видавництва. Умовою публікації є обов’язкова присутність хоча б одного з авторів статті на конференції. Вимоги до оформлення статей викладені за посиланням http://pesconf.nuczu.edu.ua/uk/vazhlyvi-daty. Зверніть увагу на додатковий напрям у науковій програмі конференції – «Surface chemistry and adsorption», «Materials science», «Testing of materials».