На базі НУЦЗУ відбулися змагання з гирьового спорту у залік Спартакіади–2021 ДСНС України серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту

17-18 лютого на базі Національного університету цивільного захисту України відбулися змагання з гирьового спорту у залік Спартакіади–2021 ДСНС України серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту. Захід зібрав понад 70 спортсменів із різних регіонів нашої держави, які продемонстрували свою силу у поштовху та ривку гирі вагою 32 кілограми.

На спортивних перегонах були присутніми представники ДСНС України, керівництва Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, ветерани, курсанти і студенти.

На урочистому відкритті змагань учасників вітав  проректор університету Олег Семків та бажав яскравих перемог.

17 лютого відбулося засідання мандатної комісії і зважування спортсменів. 18 лютого відповідно до карантинних вимог відбулося урочисте відкриття змагань та у клубі університету було нагороджено переможців спортивних перегонів з гирьового спорту. Серед відомих спортсменів-гирьовиків останніх років – чемпіон України Сергій Фінке (нині – співробітник ГУ ДСНС України у Кіровоградській області),  призер України, чемпіон змагань з гирьового спорту у залік Спартакіади ДСНС-17, 18,19, викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗУ Дмитро Усачов, срібний призер України 2018 та 2019 років Роман Волков, курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.

У запеклій боротьбі І місце у загальнокомандному заліку посіла команда Національного університету цивільного захисту України. 5 представників НУЦЗУ, які стали учасниками змагань,  принесли команді жадану перемогу. Серед них І місця посіли Пазечко Максим у ваговій категорії до 63 кілограмів, Волков Роман у ваговій категорії до 68 кілограмів, Шестопалов Артем у ваговій категорії до 73 кілограмів, Садченко Олександр у ваговій категорії до 78 кілограмів, срібло виборов Усачов Дмитро у ваговій категорії до 85 кілограмів. Вони є вихованцями заслуженого тренера України, чемпіона світу з гирьового спорту, старшого викладача кафедри фізичної підготовки НУЦЗУ В'ячеслава Кононовича.

Срібним призером змагань з гирьового спорту у залік Спартакіади-2020 ДСНС України серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту стала команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, бронзу виборола команда Головного управління ДСНС України у Волинській області.

На урочистому нагородженні присутніх вітали творчі колективи НУЦЗУ, а захід супроводжував духовий оркестр університету.

 

Національний університет цивільного захисту України