Майбутні «надзвичайники» перемогли у всеукраїнських спортивних змаганнях (відео)

Майбутні «надзвичайники» перемогли у всеукраїнських спортивних змаганнях (відео)
Рекпортаж Василиси Степаненко, МГ «Об’єктивно-новини»
Понад 70 надзвичайників з різних регіонів України приїхали до Харкова, аби продемонструвати свою силу. В Національному університеті цивільного захисту – змагання з гирьового спорту. Цьогоріч захід проходить вдесяте.
Роман Пономаренко, головний суддя змагань, майстер спорту України з гирьового спорту
Перша вправа – це поштовх. Дві гирі 32 кілограми. Потім ривок. Сума балів на дві руки також гиря 32 кг. Регламент 10 хвилин. 10 хвилин на поштовх, 10 хвилин на ривок. Сума балів дає ваш результат.
Рятувальник з Кіровоградської області Олександр Ткач зробив 65 поштовхів та ривків гирею. На 20 більше, ніж минулоріч.
Олександр Ткач, учасник змагань
Дуже багато емоцій. Дуже подобається. З кожним змаганням ми зростаємо. Емоції переповнюють через верх.
Через пандемію в заході взяли учать 14 команд. Вдвічі менше ніж минулого року, повідомили у пресслужбі університету.
Олег Семків, проректор НУЦЗУ
Спортсмени з кожним роком стають все сильнішими. Вони багато тренуються. Їхні тренери – вихованці нашого навчального закладу – робили перші кроки і освоювали перші ази саме тут.

Переможцем цьогорічних змагань стала команда університету цивільного захисту. Серед них і чотирикратний призер та двократний чемпіон України Роман Волков. Хлопець навчається на третьому курсі університету і мріє потрапити на чемпіонат світу з гирьового спорту.
Роман Волков, переможець змагань
Покращив свій результат. Виконав норматив “майстер спорту України”. Дуже багато тренуюся. У неділю десь 4-5 тренувань. Прикладаю дуже багато зусиль та уваги спорту.

Срібним призером змагань стала команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Бронзу вибороло управління ДСНС у Волинський області.


https://www.objectiv.tv/objectively/2021/02/18/harkivski-nadzvichajniki-peremogli-u-vseukrayinskih-sportivnih-zmagannyah-video/