В НУЦЗУ визначили кращу ланку газодимозахисної служби

30-31 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбулися змагання на кращу ланку газодимозахисної  служби. В заході взяли участь тринадцять команд факультетів пожежної безпеки, оперативно-рятувальних сил та цивільного захисту університету. Загалом, за звання кращих змагались 52 курсанти.

Згідно із затвердженим положенням командам необхідно було подолати чотири етапи: І – старт; ІІ – теплодимокамеру; ІІІ – естафету та IV – фініш. Під час проходження етапів команди проводили оперативне розгортання, розвідку в житловій зоні теплодимокамери, знаходили та виносили на свіже повітря газовий балон, прокладали рукавну лінію на 3-й поверх навчальної башти по висувній драбині, переміщали манекен вагою 80 кілограмів на відстань 30 метрів, рухали кувалдою вантаж вагою 72,5 кілограмів на 1,5 метри на тренажері «Кайзер», прокладали рукавну лінію з подачею води в мішень (м’яч на опорі).

Змагання викликали велику зацікавленість у здобувачів вищої освіти, а для визначення переможця змагань, вперше в історії, прийшлось проводити суперфінальні забіги, так як дві команди подолали дистанцію з однаковим часом. В результаті запеклої боротьби перше місце виборола команда навчальної групи ПБ-18-431, яка лише на 9 секунд випередила команду навчальної групи ПГПБ-19-221, що посіла друге місце, третє місце здобула команда навчальної групи ПБ-17-441. Вітаємо переможців та призерів змагань!

Прес-служба НУЦЗУ