Представниці НУЦЗ України взяли участь у XV Регіональному науковому конкурсі молодих учених «Гендерна політика очима української молоді»

29 квітня відбулася підсумкова онлайн конференція XV Регіонального наукового конкурсу молодих учених «Гендерна рівність очима української молоді». Захід пройшов в режимі онлайн на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Мета Конкурсу – сприяння забезпеченню комплексного впровадження гендерної рівності та недискримінації до системи освіти та визначення шляхів спрямування розвитку нової української освіти на системне дотримання гендерного підходу, що забезпечуватиме її відповідність світовим демократичним засадам.

Під час конференції виступили Сухорукова Наталія Андріївна головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки та Красимир Янков представник моніторингової місія ООН з прав людини у Харкові.

Активними учасницями конференції від Національного університету цивільного захисту України стали Софія Богомазова фахівець (з гендерної рівності), яка виступила із доповіддю «Впровадження принципів гендерної рівності в Національному університеті цивільного захисту України» (науковий керівник – Перелигіна Ліна Анатоліївна, начальниця кафедри психології діяльності в особливих умовах), та Юлія Руденко, курсантка 2-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки, яка також доповіла з теми «Гендерне квотування представництва жінок та чоловіків в органах місцевої влади харківської області як умова безпеки життя і професійної діяльності» (науковий керівник – Цимбал Богдан, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки).

 Прес-служба НУЦЗУ