Представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США відвідали Національний університет цивільного захисту України

Фахівці Агентства зменшення загрози (АЗЗ) продовжують впроваджувати в Україні Програму готовності до радіаційної, хімічної, біологічної і ядерної загроз (СР2), зміцнюючи  дієздатність підрозділів ДСНС і допомагаючи інституціоналізувати в Україні навчальну програму з реагування на радіаційну, хімічну, біологічну і ядерну загрози (РХБЯ).

Закордонна делегація завітала до НУЦЗУ у такому складі: Томас Хетфілд, керівник проекту, Майкл Пост, старший аналітик офісу, Пітер О’Коннор, аналітик з РХБЯ, Алехандро Ібарра, експерт з РХБЯ, Бен Вол, заступник начальника відділу Зменшення загрози, Наталія Нікітіна, асистент з регуляторних питань.

Зустріч із ректором університету Володимиром Садковим стала першим заходом у програмі перебування іноземних представників в НУЦЗУ. Далі   гості ознайомились з навчально-лабораторною базою та оснащенням університету, кризовим центром. Крім того, мали нагоду поспілкуватись з фахівцями лабораторії кафедри спеціальної хімії та хімічної технології, побували у теплодимокамері та на навчальному полігоні. В музеї університету дізнались про історію діяльності і створення навчального закладу.