Вітання ректора НУЦЗУ Володимира Садкового із Днем рятівника

Шановні колеги!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Це свято тих, хто своїм фахом обрав шляхетну, гуманну та необхідну справу – оберігати людське життя, матеріальні та культурні надбання нашої держави.

Рятувальники завжди перші там, де люди потребують допомоги. За кожним врятованим життям, ліквідованою пожежею, аварією, катастрофою стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід.  

У день нашого професійного свята з особливою вдячністю та пошаною хочу привітати ветеранів, які виховали не одне покоління рятувальників-вогнеборців для нашої держави. Для всіх нас ви є прикладом справжнього патріотизму, відданості своїй справі.

Щирі слова вдячності вам, шановні викладачі, за кропітку та неоціненну працю, за мудрість і великодушність. Саме ви виховуєте з молодого покоління свідомих громадян, справжніх патріотів України.

Переконаний, завдяки плідній праці, фаховим знанням та безцінному досвіду ми всі разом досягнемо нашої спільної великої мети миру, добробуту і злагоди в Україні.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії та нових звершень на благо нашої держави.