Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗ України взяла участь у Міжрегіональній конференції «Руйнуй стереотипи пізнаючи себе»

12 жовтня фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України Софія Богомазова взяла участь у Міжрегіональній конференції «Руйнуй стереотипи, пізнаючи себе», яка проходила вперше за ініціативи Української асоціації представниць правоохоронних органів (УАППО) спільно з UN Women (ООН Жінки).

Конференція відбулася у гібридному форматі телемосту з прямим включенням з 5 міст: Києва, Кривого Рогу, Полтави, Маріуполя та Львова. Захід об'єднав представниць і представників правоохоронних органів, фахівців у сфері ґендерної рівності, миру та безпеки, а також міжнародних партнерів для обговорення викликів та перешкод, з якими стикаються жінки-правоохоронниці під час роботи та несення служби, шляхів та досвіду щодо подолання таких викликів, а також історій успіху та практичних рекомендацій.

Під час конференції виступили: міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко та інші. Заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко наголосила, що Міжрегіональна конференція «Руйнуй стереотипи, пізнаючи себе» приурочена до Дня захисників і захисниць України. Вона також зауважила, що ще два роки тому Українська асоціація представниць правоохоронних органів (УАППО)  була з однією ініціаторів внесення змін до назви державного свята – Дня захисника України, з урахуванням гендерної рівності. У липні цього року Верховна Рада України проголосувала за законопроєкт № 2325 «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України», згідно з яким «День захисника України» перейменовано на «День захисників і захисниць України».

 

 

Національний університет цивільного захисту України