В НУЦЗУ долучились до культурної спадщини родини Реріхів

02 грудня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося відкриття міжнародної тематичної виставки «Пакт Реріха. Історія і сучасність».

На заході були присутніми голова Харківського обласного об’єднання «Культурний Центр імені Миколи Реріха» Тетяна Надточій, директор Музею життя і творчості родини Реріхів Харківського обласного об’єднання «Культурний Центр імені Миколи Реріха» Марина Логінова, керівництво, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та ветерани університету.

Художник зі світовим ім’ям, який написав понад сім тисяч картин, що зберігаються у найбільших музеях світу та приватних колекціях, учений, мандрівник, філософ, письменник та громадський діяч – таким був багатогранний талант Миколи Реріха, якого за величчю порівнюють з геніями доби Відродження. Він був ініціатором щодо підписання першого міжнародного договору про охорону світової культурної спадщини під час війни та в мирний час.

Тож, колектив Національного університету цивільного захисту України долучився до вшанування Пакту Реріха.

Відтепер науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти університету мають унікальну можливість познайомитись із величезною культурною спадщиною Миколи Костянтиновича, його неперевершеними шедеврами, поринути у світ величного і прекрасного.

 

Національний університет цивільного захисту України