18.01 – на базі Національного університету цивільного захисту України відбудеться виїзний брифінг та показові навчальні тренінги щодо безпечного святкування Водохреща

Фахівці та курсанти НУЦЗУ проведуть навчальний тренінг щодо порятунку людей на воді, а також відбудеться брифінг з представниками ГУ ДСНС України у Харківській області щодо підготовки до святкування Водохреща, забезпечення рятувальними постами місць проведення та правила перебування на кризі.

Безпосередньо під час практичного тренінгу завідувач курсів рятувальної та спеціальної підготовки НУЦЗУ Валерій Бондар та курсанти факультету цивільного захисту проведуть навчальний тренінг з питань порятунку постраждалих на льоду та в холодній воді. На водоймищі будуть відпрацьовані дії щодо виконання елементів порятунку постраждалого на воді у спеціальному спорядженні й обладнанні, а також із використанням підручних засобів (гілки, мотузки, одяг, пластикові ємності тощо). Також напередодні свята Водохреща буде надано слушні поради від фахівців ДСНС щодо правильного занурення в ополонку. 

Захід відбудеться 18 січня 2022 року з 10.00 до 11.30 за адресою: вул. Баварська, 7, конт тел: (057-707-34-59).

 

Національний університет цивільного захисту України