До нас можна звернутися:

Титаренко Андрій Вікторович: проректор з персоналу, уповноважена особа (координатор) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в університеті

Контактний телефон: (057)704-14-29; (057)704-34-67

Перелигіна Ліна Анатоліївна: начальниця кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету, керівниця центру гендерної освіти

Контактний телефон: (057)704-34-74

Зубахіна Анна Костянтинівна: провідний фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи, позаштатна радниця ректора з гендерних питань

Контактний телефон: (093)954-73-57

Богомазова Софія Андріївна: фахівець (з гендерної рівності)

Контактний телефон: (099)787-40-01

Задайте нам питання:

• За електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в темі листа вказати «Гендерна політика»)
  • Письмово на адресу: 61023, Україна, м. Харків, вул. Чернишевська, 94 (на конверті вказати «Гендерна політика»)