Положення про структурні підрозділи

 1. Положення про службу безпеки дорожнього руху Національного університету цивільного захисту України.
 2. Положення про службу охорони праці Національного університету цивільного захисту України.
 3. Положення про навчально-науково-виробничий центр Національного університету цивільного захисту України.
 4. Положення про науковий відділ з проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.
 5. Положення про науковий відділ з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.
 6. Положення про науково-дослідний центр Національного університету цивільного захисту України.
 7. Положення про центр навчально-інформаційних технологій та телекомунікаційних систем Національного університету цивільного захисту України.
 8. Положення про відділ інформаційно-технічного забезпечення навчання центру навчально-інформаційних технологій та телекомунікаційних систем Національного університету цивільного захисту України.
 9. Положення про відділ інформатизації та комп’ютерних систем навчання центру навчально-інформаційних технологій та телекомунікаційних систем Національного університету цивільного захисту України.
 10. Положення про відділ інформаційно-телекомунікаційних систем центру навчально-інформаційних технологій та телекомунікаційних систем Національного університету цивільного захисту України.
 11. Положення про сектор технічного захисту інформації центру навчально-інформаційних технологій та телекомунікаційних систем Національного університету цивільного захисту України.
 12. Положення про відділ адміністративної роботи Національного університету цивільного захисту України.
 13. Положення про навчально-методичний центр Національного університету цивільного захисту України.
 14. Положення про відділ організації освітньої діяльності навчально-методичного центру Національного університету цивільного захисту України.
 15. Положення про відділ внутрішнього забезпечення якості освіти навчально-методичного центру Національного університету цивільного захисту України.
 16. Положення про сектор редакційно-видавничої діяльності навчально-методичного центру Національного університету цивільного захисту України.
 17. Положення про відділ персоналу Національного університету цивільного захисту України.
 18. Положення про сектор зберігання документів з персонального обліку відділу персоналу Національного університету цивільного захисту України.
 19. Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції Національного університету цивільного захисту України.
 20. Положення про відділ зв’язків зі засобами масової інформації та роботи з громадськістю Національного університету цивільного захисту України.
 21. Положення про сектор міжнародних зв’язків та підготовки іноземних громадян Національного університету цивільного захисту України.
 22. Положення про відділ виховної та соціально-гуманітарної роботи Національного університету цивільного захисту України.
 23. Положення про відділ економіки і фінансів Національного університету цивільного захисту України.
 24. Положення про відділ матеріального забезпечення Національного університету цивільного захисту України.
 25. Положення про сектор продовольчого забезпечення.
 26. Положення про 1-шу їдальню.
 27. Положення про 2-гу їдальню.
 28. Положення про ательє Національного університету цивільного захисту України.
 29. Положення про сектор організації ремонтно-будівельних робіт Національного університету цивільного захисту України.
 30. Положення про відділ організації служби Національного університету цивільного захисту України.
 31. Положення про відділ організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
 32. Положення про науковий відділ з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
 33. Положення про сектор редакційно-видавничої діяльності навчально-методичного центру Національного університету цивільного захисту України.
 34. Положення про юридичний сектор Національного університету цивільного захисту України.
 35. Положення про сектор закупівель та договірної роботи Національного університету цивільного захисту України.
 36. Положення про режимно-таємний сектор Національного університету цивільного захисту України.
 37. Положення про сектор мобілізаційної роботи Національного університету цивільного захисту України.
 38. Положення про сектор по роботі з перемінним складом Національного університету цивільного захисту України.
 39. Положення про сектор психологічного забезпечення Національного університету цивільного захисту України.
 40. Положення про сектор технічного забезпечення Національного університету цивільного захисту України.
 41. Положення про факультет цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
 42. Положення про кафедру управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
 43. Положення про кафедру наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
 44. Положення про кафедру піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
 45. Положення про кафедру організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
 46. Положення про кафедру публічного адміністрування навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.
 47. Положення про кафедру менеджменту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.
 48. Положення про факультет оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
 49. Положення про кафедру пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Національного університету цивільного захисту України .
 50. Положення про кафедру інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
 51. Положення про кафедру пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
 52. Положення про кафедру спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
 53. Положення про соціально-психологічний факультет Національного університету цивільного захисту України.
 54. Положення про кафедру психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України.
 55. Положення про кафедру соціальних і гуманітарних дисциплін соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України.
 56. Положення про кафедру мовної підготовки соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України.
 57. Положення про факультет пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 58. Положення про кафедру пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 59. Положення про кафедру пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 60. Положення про кафедру автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 61. Положення про кафедру фізичної підготовки факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 62. Положення про факультет техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 63. Положення про кафедру охорони праці та техногенно-екологічної безпеки факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 64. Положення про кафедру фізико-математичних дисциплін факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 65. Положення про кафедру прикладної механіки та технологій захисту навколишнього  середовища факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
 66. Положення про магістратуру Національного університету цивільного захисту України.
 67. Положення про Навчально-наукову лабораторію екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
 68. Положення про докторантуру, ад’юнктуру Національного університету цивільного захисту України.
 69. Положення про курси рятувальної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України.
 70. Положення про бібліотеку Національного університету цивільного захисту України.
 71. Положення про сектор наукової літератури бібліотеки Національного університету цивільного захисту України.
 72. Положення про інформаційно-бібліографічний сектор бібліотеки Національного університету цивільного захисту України.
 73. Положення про сектор зберігання літератури та обслуговування читачів бібліотеки Національного університету цивільного захисту України.
 74. Положення про навчальну-пожежно-рятувальну частину Національного університету цивільного захисту України.
 75. Положення про відділення спеціальних навчальних машин навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України.
 76. Положення про навчальний полігон Національного університету цивільного захисту України.
 77. Положення про медико-санітарну частину Національного університету цивільного захисту України.
 78. Положення про групу автотранспортного забезпечення Національного університету цивільного захисту України.
 79. Положення про відділення з обслуговування електромереж та електроустаткування Національного університету цивільного захисту України.
 80. Положення про 1 комунально-експлуатаційне відділення Національного університету цивільного захисту України.
 81. Положення про 2 комунально-експлуатаційне відділення Національного університету цивільного захисту України.
 82. Положення про ремонтно-будівельне відділення Національного університету цивільного захисту України.
 83. Положення про клуб Національного університету цивільного захисту України.
 84. Положення про оркестр Національного університету цивільного захисту України.
 85. Положення про Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.