Положення про структурні підрозділи

Положення про факультет цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.

Положення про магістратуру Національного університету цивільного захисту України.

Положення про факультет оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.

Положення про соціально-психологічний факультет Національного університету цивільного захисту України.

Положення про факультет пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

Положення про факультет техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

Положення про сектор підготовки іноземних громадян Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділення професійно-технічного навчання Національного університету цивільного захисту України.

Положення про навчальну пожежно-рятувальну частину Національного університету цивільного захисту України.

Положення про навчально-науково-виробничий центр Національного університету цивільного захисту України.

Положення про науково-дослідний центр Національного університету цивільного захисту України.

Положення про докторантуру, ад’юнктуру Національного університету цивільного захисту України.

Положення про центр навчально-інформаційних технологій та систем електронних комунікацій Національного університету цивільного захисту України.

Положення про навчально-методичний центр Національного університету цивільного захисту України.

Положення про бібліотеку Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ адміністративної роботи Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ економіки і фінансів Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ персоналу Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ виховної та соціально-гуманітарної роботи Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ по роботі з перемінним складом Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ зв’язків з засобами масової інформації та роботи з громадськістю Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ матеріально-технічного забезпечення Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділ організації служби Національного університету цивільного захисту України.

Положення про службу безпеки дорожнього руху Національного університету цивільного захисту України.

Положення про службу охорони праці Національного університету цивільного захисту України.

Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції Національного університету цивільного захисту України.

Положення про юридичний сектор Національного університету цивільного захисту України.

Положення про режимно-таємний сектор Національного університету цивільного захисту України.

Положення про сектор мобілізаційної роботи Національного університету цивільного захисту України.

Положення про сектор закупівель та договірної роботи Національного університету цивільного захисту України.

Положення про сектор психологічного забезпечення Національного університету цивільного захисту України.

Положення про сектор організації ремонтно-будівельних робіт Національного університету цивільного захисту України.

Положення про відділення з обслуговування електромереж та електроустаткування Національного університету цивільного захисту України.

Положення про 1 комунально-експлуатаційне відділення Національного університету цивільного захисту України.

Положення про 2 комунально-експлуатаційне відділення Національного університету цивільного захисту України.

Положення про ремонтно-будівельне відділення Національного університету цивільного захисту України.

Положення про клуб Національного університету цивільного захисту України.

Положення про оркестр Національного університету цивільного захисту України.

Положення про 1-шу їдальню Національного університету цивільного захисту України.

Положення про 2-гу їдальню Національного університету цивільного захисту України.

Положення про ательє Національного університету цивільного захисту України.

Положення про медико-санітарну частину Національного університету цивільного захисту України.

Положення про групу автотранспортного забезпечення Національного університету цивільного захисту України.

Положення про Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

__