У квітні за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації спільно з Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради було проведено конкурс інформаційних електронних постерів з питань протидії торгівлі людьми, спрямований на привернення уваги до цієї проблематики та її актуальності в умовах війни.
28 травня відбувся круглий стіл серед молоді закладів середньої освіти та закладів вищої освіти Харківщини. Під час круглого столу були розглянуті питання щодо актуальних напрямків подальшої роботи з проведення інформаційно-просвітницької та роз’яснювальної роботи щодо протидії торгівлі людьми серед студентської та учнівської молоді міста Харкова.
Також на засіданні круглого столу було обговорено результатикКонкурсу інформаційних електронних постерів. Протягом двох тижнів з 11 закладів вищої освіти Харківщини та 50 шкіл міста було надіслано 317 електронних постерів. За результатами конкурсу визначено 17 переможців. Авторів 12 найкращих робіт відзначено дипломами та подарунками Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, серед яких - курсанти факультету оперативно-рятувальних сил Тетерін Олег та Мут Євгеній.
Від Національного університету цивільного захисту України на заході роботи курсантів представляла Богомазова Софія фахівчиня (з гендерної рівності), яка подякувала організаторам Конкурсу за підняття актуальної тематики щодо подолання та профілактики проблеми торгівлі людьми в України, а також наголосила на важливості донесення до здобувачів освіти закладів освіти Харкова правил безпеки, телефони гарячих ліній, іншу корисну інформацію з метою попередження випадків торгівлі людьми.