26 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України  особовий склад університету вшанував  світлу пам’ять  усіх героїв-ліквідаторів, котрі жертвуючи власним життям захистили людство від руйнівної сили атому, хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу Героїв Чорнобиля.

Подвиг Героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС – є неоціненний прикладом  мужності для майбутніх рятувальників університету. Історичні сторінки страшної трагедії згадали вихованці університету під час екскурсій в музеї ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля та перейняли професійний досвід з тематичної зустрічі роковин трагедії від ліквідаторів аварії.

Світла пам'ять про усіх героїв-ліквідаторів назавжди залишиться в нашій пам’яті…