Впродовж першої декади місяця на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася семінар-нарада із начальниками курсів, заступниками начальників курсів, командирами взводів, викладачами-методистами з питань виховної та соціально-гуманітарної роботи. Під час наради начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Віталій Попов акцентував увагу на важливості національно-патріотичного виховання дітей та молоді як комплексної системи, цілеспрямованої діяльності органів державної влади, освітніх закладів, громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.
У другому блоці семінар-наради психолог сектора психологічного забезпечення Іван Пономаренко доповів про особливості профілактики адиктивної поведінки серед особового складу
Також було проведено чергове засідання ради студентського самоврядування університету.
У ході засідання виступив Віталій Попов у режимі онлайн. Присутні обговорили питання щодо популяризації офіційної сторінки НУЦЗ України в соціальних мережах, сприяння організації волонтерського руху, вирішення питань соціального характеру в університеті, забезпечення виконання здобувачами вищої освіти своїх обов’язків,
обговорені заходи щодо зміцнення дисципліни та якості навчання, патріотичні та наукові заходи.