Аналіз виконання вимог закону України «Про звернення громадян»
у Національному університеті цивільного захисту України
за ІV квартал 2020 року

У Національному університеті цивільного захисту України організація роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому посідає пріоритетне місце в роботі навчального закладу. В університеті запроваджено систему розгляду письмових звернень громадян та особистого прийому громадян керівництвом навчального закладу. Щокварталу проводиться засідання комісії по роботі зі зверненнями громадян.

На адресу навчального закладу звертаються громадяни з усіх регіонів України.

Впродовж  жовтня-грудня 2020 року до університету надійшло 16 звернень:

• щодо надання роз’яснення з приводу дистанційного навчання (1 звернення);
  • щодо надання довідки про розмір грошового забезпечення (15 звернень).

Усі звернення були ретельно розглянуті. Авторам звернень надані компетентні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Керівним складом університету протягом  ІV  кварталу 2020 року у зв’язку з  оголошеним карантином особистий прийом громадян не здійснювався.

Стан роботи зі зверненнями громадян за ІV квартал був розглянутий  на засіданні ректорату університету.