Текст повідомлення

Контрольне зображення

Правила розміщення записів у гостьовій книзі офіційного сайту Національного університету цивільного захисту України

1. Загальні положення

1.1. Гостьова книга, на відміну від форуму і чату, служить не для прямого спілкування між співрозмовниками, а для висловлювання своєї думки про сайт і університет.

1.2. Всі повідомлення відображають думки їх авторів, і адміністрація сайту відповідальності за них не несе.

1.3. За порядком в гостьовій книзі стежить адміністратор. Він здійснює контроль над нею, може редагувати або видаляти повідомлення.

2. Порушення та обмеження

2.1. Забороняється публікувати повідомлення, що містять заклики до національної, расової та релігійної ворожнечі.

2.2. Забороняється залишати грубі, нецензурні вирази й образи, а також безглузду або малозмістовну інформацію.

3. Повідомлення, що порушують Правила гостьової книги, видаляються без попередження.

There is no public post yet