Як правильно зареєструватися на ЗНО з математики щоб вступити до НУЦЗ України

У школі кожний випускник буде писати заяву на проходження ДПА/ЗНО. В ній буде табличка куди потрібно вписати назви предметів. Навпроти кожного з предметів буде два стовпчика де має бути зазначено, що випускник обирає оцінювання за шкалою 1-12 балів (для шкільного ДПА) і за шкалою 100-200 балів (для вступного ЗНО). Для отримання оцінки за ЗНО для вступу до НУЦЗ України Вам ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно поставити галочку у двох стовпчиках. Якщо не буде поставлено дві галочки Ви не отримаєте сертифікат ЗНО для вступу (і не зможете навіть подати заяви для вступу), а отримаєте лише оцінку ДПА від 1 до 12 балів. Якщо буде дві галочки, то Ви при здачі ДПА/ЗНО отримаєте "повноцінний" (профільний) зошит ЗНО. Вам потрібно відповідати на всі завдання зошиту. Для отримання оцінки для школи за ДПА система прорахує відповіді на завдання рівня стандарт (відкинувши завдання профільного рівня), а ось для вступного ЗНО – порахує відповіді на всі завдання.