22.02 - у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей

22 лютого з 10.00 до 15.00 у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей.

У програмі заходу:

10.00-10.40 — у головному корпусі університету відбудеться реєстрація гостей, ознайомлення із досягненнями та набутками кафедр факультетів, науково-дослідних лабораторій, а також працюватимуть консультаційні центри;

10.40-11.30 – у клубі пройде зустріч майбутніх абітурієнтів із керівництвом закладу вищої освіти;

11.30-12.30 – переїзд гостей на територію університету на вулиці Баварській, 7;

12.30-13.30 – ознайомлення з навчально-матеріальною базою університету на вулиці Баварській,7;

13.30-14.30 – фахівці, курсанти та студенти закладу вищої освіти проведуть показові заняття з відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів, проведення саморятування з 4-го поверху навчальної башти та евакуації постраждалих з висотних будівель, евакуації постраждалих у складних ландшафтних умовах, гасіння пожеж на автомобільному транспорті, організації проведення водолазних спусків, а також продемонструють роботу ланки газодимозахисної служби у зоні задимлення.

Гості заходу матимуть можливість ознайомитись із аварійно-рятувальною технікою у дії та посмакувати кулішем.

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 94.

Презентаційний відеоролик:

Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 21 лютого за тел. : (057)707-34-59.