30.08 - в НУЦЗУ відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги служби цивільного захисту курсантами та Посвяти в студенти першокурсників. Акредитація ЗМІ

30 серпня з 10.00 до 11.00 на Меморіалі Слави відбудуться урочисті заходи з нагоди  складання Присяги служби цивільного захисту курсантами та Посвяти у студенти першокурсників Національного університету цивільного захисту України. На урочистій церемонії будуть присутніми  керівники Головних управлінь та Управлінь ДСНС України в областях, представники Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, громадськості та духовенства, ветерани пожежної охорони, батьки.

Цьогоріч 171 курсант НУЦЗУ присягне на вірність державі, українському народові, закону, а також разом із 237 першокурсниками пройде посвячення у студенти.

Акредитація журналістів триватиме до 17.00 29 серпня за тел.: (057)707-34-59.