День вишиванки - день незламності українського духу

Уже стало  традиційним у День вишиванки на кафедрі мовної підготовки проводити заходи, присвячені феномену української вишивки. Вишиванка, як відомо, має консолідуючу функцію, єднання поколінь , передачу досвіду. Цього разу в  заході  взяли  участь першокурсники та адʼюнкти  соціального-психологічного факультету. На конференції були порушені питання  психологічного  феномену української  народної вишивки як символу здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості; вишиванки як оберегу. Зворушливою була і друга частина заходу: прозвучали вірші,  вислови відомих письменників, творчі задуми учасників зустрічі. «Виклики війни, біль і страждання, які  випали на нашу долю, не спинять нас на шляху до досягнення мети. Силу  і віру в перемогу дає   нам історія, традиції, єднання поколінь, магічне слово підтримки й обереги, одним з яких є вишиванка», - такими були основні меседжі  конференції!

Ірина Богданова, професор кафедри мовної підготовки