Дивовижний світ НУЦЗУ. Як красиве і корисне живуть поруч з нами

Світові відомі 7 чудес – це Піраміда Хіопса, Висячі сади Семіраміди, Храм Артеміди Ефесської, Статуя Зевса в Олімпії, Олександрійський маяк, Колосс Родоський, Мавзолей в Галікарнасі. Сім чудес світу, або Сім чудес Стародавнього Світу – перелік найвідоміших споруд архітектури, повідомляє сайт Вікіпедія.
У свою чергу курсанти 4 курсу факультету пожежної безпеки визначили аж 15 чудес Національного університету цивільного захисту України. Які ж вони дива університету за версією вихованців навчального закладу.

А це саме:
1. Навчально-тренувальний полігон (вул.. Баварська,7).
2. Навчально-тренувальний полігон у селищі Фігурівка Чугуївського району.
3. Манеж та болдринговий клас з підготовки верхолазів.
4. Науково-дослідна лабораторія  екстремальної та кризової психології. Валіза психолога.
5. Автоматичні системи безпеки в інтер’єрі чудових фіалок.
6. Тренажер з підготовки газодимозахисників.
7. «Каструля» - унікальний спосіб захисту бензорезервуарів.
8. Засіб для тимчасової ізоляції вибухонебезпечних предметів – багатофункціональний захисний пристрій для транспортування та знищення ВНП.
9. Складна рятувальна драбина.
10. Стела Доблесть пожежного.
11. Сучасна їдальня для курсантів з унікальним обладнанням для приготування їжі.
12. Бібліотека.
13. Клуб.
14. Будівля НУЦЗУ по вул.. Чернишевська,94, збудована на початку ХХ сторіччя.
15. Унікальна пальма, яка з 1975 року росте у зимовому саду  на території навчального закладу по вул.. Баварська,7. Африканським дивом опікуються і працівники університету, і курсанти. Унікальність пальми визнав особисто директор Ботанічного саду Харкова.