«Естафета поколінь» - курсантів НУЦЗ України відзначили почесними грамотами та подяками Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

Патріотична акція «Естафета поколінь» відбулася 11 травня у ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. На заході зібралися рятувальники з різних областей України, ветерани цивільного захисту і ті, хто лише здобуває цю професію. Обговорили нагальні проблеми і обмінялися досвідом. А от під час урочистої частини відзначили наймужніших та наймудріших рятувальників. Не забули і про молодше, підростаюче покоління. Курсанти Національного університету цивільного захисту України отримали грамоти та подяки від Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

Подяку асоціації отримали Олексій Загребін, курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту; Катерина Кривошеєва, курсантка 3-го курсу факультету пожежної безпеки.

Грамотою асоціації нагородили Дар’ю Пролагаєву, курсантку 2-го курсу факультету цивільного захисту;  Олександра Єфременка, курсанта 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.

Почесну грамоту асоціації отримали Діана Коротун, курсантка 3-го курсу соціально-психологічного факультету та Михайло Пікалов, курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки.