30 вересня 2023 року з нагоди Дня захисників та захисниць України у місті Харкові відбувся турнір з настільного тенісу серед спортивних клубів. Цей захід проводиться вперше з початку військових дій, він має на меті популяризувати настільний теніс і подальший розвиток олімпійського виду спорту. Даний турнір зібрав понад 32 учасників, серед яких юнаки та дівчата спортивних клубів з настільного тенісу. На змаганнях визначалися переможці як в особистому заліку, так і в командному.

З профорієнтаційною метою  цей захід відвідав фахівець кафедри пожежної та техногенної безпеки об’єктів та технологій факультету пожежної безпеки Сергій Вавренюк. Юним спортсменам представник університету розповів про славетну історію НУЦЗ України та можливість здобути благородну професію рятувальника. Особливу зацікавленість юнаків викликали види спорту, які розвиваються в університеті.