Фахівці НУЦЗ України продовжують готувати майбутніх керівників піротехнічних підрозділів, які виконуватимуть завдання з розчищення деокупованих територій нашої країни від ворожих боєприпасів

В НУЦЗ України підходить до завершення навчальний процес підготовки керівників для піротехнічних підрозділів ДСНС. З початку повномасштабного вторгнення це вже 5 набір офіцерів. Попри ускладнення погодних умов, науково-педагогічні працівники кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки не припиняють практичну підготовку для ще понад 30 слухачів з майже усіх регіонів України.

Впродовж 3-х місяців майбутніх керівників піротехнічних підрозділів фахівці університету на практиці вчать долати усі можливі труднощі, які можуть трапитися під час їх роботи з очищення деокупованих територій України від ворожих боєприпасів.

Новий випуск керівників піротехнічних підрозділів ДСНС відбудеться вже 22 грудня. А до цього часу здобувачі мають пройти двотижневу практику у своїх підрозділів ГУ ДСНС України. Після чого повертаються до університету для складання іспитів.