Курсанти Національного університету цивільного захисту України розпочали навчальну практику в органах та підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Днями в територіальних органах та підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбувся розподіл курсантів 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України для проходження навчальної практики.

За курсантами було призначено керівників практики від підрозділів ДСНС, проінструктовано щодо основних вимог техніки безпеки, охорони праці під час проходження навчальної практики. Тож, майбутні рятувальники вдосконалюватимуть та закріплюватимуть здобуті протягом навчання теоретичні знання та навички.

У підрозділах ДСНС здобувачі вищої освіти будуть знайомитись зі службовою документацією, районом виїзду частин, розпорядком дня, проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки та алгоритму дій у разі сирени сигналу «Повітряна тривога», складатимуть плани ліквідації та локалізації хімічної аварії. Також уже відбулися перші виїзди на ліквідацію наслідків пожеж у селі Лозове Дніпропетровської області та Кривому Розі.