Курсанти НУЦЗ України взяли участь у заходах МВС з нагоди Дня захисників і захисниць України

Напередодні Дня захисників та захисниць України Міністерство внутрішніх справ презентувало три короткометражні фільми про штурмові бригади «Гвардії наступу» – «Азов», «Буревій», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан», «Червона калина», «Хартія», «Лють» та «Сталевий кордон».
Нині усі підрозділи беруть участь у боях на Сході та Півдні України та мають значні успіхи під час контрнаступальних дій.
Окрім того, на прем’єрі фільмів були присутні Герої російсько-української війни, командири підрозділів, керівники Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та курсанти вищих навчальних закладів системи МВС. Зокрема, і курсанти Національного університету цивільного захисту України.
Міністр внутрішніх справ відзначив студентів вишів системи МВС, котрі попри війну обрали шлях формування правопорядку та відбудови країни:
«Я хотів би звернутися до кожного і кожної з вас. Ви – молоді люди, які відчули своє покликання – служити на благо держави. Після завершення війни поліція та Національна гвардія будуть охороняти публічний порядок. Прикордонники будуть на держрубежах, а рятувальники повернуться до звичних завдань. Ми не маємо дозволити, аби наші рідні та близькі почувалися в небезпеці».

За матеріалами пресслужби МВС:https://mvs.gov.ua/uk/news/mi-majemo-voiuvati-do-togo-casu-dopoki-ostannii-okupant-ne-pokine-nasu-zemliu-igor-klimenko