Курсанти НУЦЗУ взяли участь у Х Міжнародному благодійному балу

Міжнародний благодійний бал «Коли збуваються мрії» вже багато років є яскравою подією в житті міста Харків і дарує масу незабутніх вражень всім гостям заходу.
Основною місією балу є об’єднання людей навколо благодійної ідеї допомоги дітям, що потребують підтримки. Під час проведення балу були зібрані кошти, які згодом будуть спрямовані на створення ще одного дитячого будинку сімейного типу в дитячому містечку «Отрадне».
НУЦЗУ ніколи не стоїть осторонь, коли мова йде про допомогу людям, тим більше дітям, адже у кожного, хто навчається в університеті допомога людям – це обрана життєва місія. Чотири курсанти університету взяли участь у благодійному балу, за допомогою якого діти, напевно, знайдуть родину і новий затишний будинок!
Під час проведення заходу були розіграні номінації серед учасників заходу, де вихованці університету стали переможцями, а саме: у номінації “Король стилю” - Самойлов Сергій, у номінації “Король глядацьких симпатій” - Доля Максим.

Бал проводився за підтримки Харківської міської ради та Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Антон Мирошниченко, начальник клубу, прес-служба НУЦЗУ