Курсанти у складі навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ взяли участь у відкритті стадіону

02 вересня курсанти 3-го курсу факультету цивільного захисту у складі навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України стали учасниками урочистостей з нагоди відкриття стадіону у харківській школі № 115. На заході були присутніми перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, голова адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Тетяна Цибульник, педагогічний колектив, учні та батьки харківської середньої загальноосвітньої школи № 115.

Курсанти університету на відкритті стадіону продемонстрували спецефект у вигляді різнокольорових водяних струменів.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Дмитра Полковниченка