Курсантка НУЦЗУ Емілія Осман стала переможницею традиційного легкоатлетичного марафону «Визволення»

29 серпня у Харкові відбувся традиційний легкоатлетичний марафон «Визволення». Масштабне бігове змагання. присвячене Дню міста і визволенню Харкова від нацистських загарбників, зібрало понад 1000 спортсменів з різних куточків нашої держави.

Забіги відбулися на дистанції 10 кілометрів, напівмарафон (21 кілометр 97,5 метрів) та марафон (42 кілометри 195 метрів). Так, переможницею на дистанції 10 кілометрів стала курсантка 2-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Осман Емілія. Тренує Емілію викладач фізичної підготовки університету Володимир Жогло.