Майбутні фахівці з охорони праці НУЦЗ України примножують й розширюють наукові здобутки

Майбутня фахівчиня з охорони праці – здобувачка НУЦЗ України другого (магістерського) рівня вищої освіти Анастасія Павлик увійшла до складу переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціальної та економічної інклюзії, фінальний етап якого відбувся 24-25 квітня 2024 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

На конкурс надійшло 172 студентські наукові роботи з 50 закладів вищої освіти. За тематичним напрямом «Безбар’єрний простір в Україні» з науковою роботою «Жіноцтво» Анастасія Павлик здобула диплом ІІІ ступеня.

В умовах викликів сьогодення з метою активізації науково-дослідної роботи здобувачів, стимулювання інтересу до науки та технологій серед молоді, сприяння розв’язанню проблем та практичних завдань, зокрема у соціальній галузі, участь у Конкурсі розширила науковий простір, в якому здобувачі освітньо-професійної програми «Охорона праці» можуть успішно реалізовують власні інноваційні надбання. Керівницею наукової роботи переможниці виступила доцентка кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олена Шароватова.