Майбутні випускники ліцею Харківської області побували в гостях в Національному університеті цивільного захисту України

15 грудня школярі 10-11-х класів та педагоги Донецького ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області побували в гостях у Національному університеті цивільного захисту України. Учні відвідали кафедри факультету пожежної безпеки.

Науково-педагогічні працівники університету ознайомили гостей із правилами пожежної безпеки, алгоритмом дій громадян під час виникнення пожежі; школярі взнали про автоматичні системи виявлення та гасіння пожежі, які повинні бути у закладах вищої освіти, було продемонстровано роботу систем пожежної сигналізації, установок пожежегасіння та новітніх технічних засобів, які впроваджуються у діяльність аварійно-рятувальних підрозділів.