На факультеті пожежної безпеки для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти науково-педагогічними працівниками кафедри пожежної профілактики в населених пунктах проведені заняття на базі 19 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області, який забезпечує пожежну охорону підприємства ПрАТ «Азот».

Здобувачі вищої освіти ознайомились з практичним сьогоденням 19 ДПРЧ 1 ДПРЗ, методами контролю та моніторингу протипожежної безпеки, які використовуються на об'єкті. Курсанти мали можливість побачити реальний процес реагування пожежного підрозділу на небезпечну подію. Були проведені практичні симуляції небезпеки, які дозволили змоделювати дії в екстремальних умовах та при цьому зберегти спокій та рівновагу.

Виїзні практичні заняття з навчальної дисципліни «Державний нагляд у сфері пожежної безпеки» були організовані доцентами кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Анатолієм Коссе та Олександром Пироговим.