Мінна безпека та алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях: фахівці НУЦЗ України онлайн провели майстер-клас школярам Харкова

Навчально-тренінгові заняття для учнів 5-10 класів відбулися онлайн сьогодні, 5 травня, у Харківському ліцеї №174 Харківської міської ради. Спеціально для школярів викладачі Національного університету цивільного захисту України підготували програму, яка допоможе дітям здобути не тільки теоретичні, а й набути практичних навичок у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема, на майстер-класі харківським школярам старший викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Сергій Шевченко довів алгоритм дій під час сигналу повітряної тривоги та артобстрілу, а викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Сергій Степанчук ознайомив учнів із корисною інформацією щодо мінної безпеки, а також наголосив на алгоритмі дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.