Начальник факультету цивільного захисту НУЦЗ України провів інструктивно-методичну нараду з організації стажування

інструктивно-методичну нараду з організації стажування

12 листопада 2019 року начальник факультету цивільного захисту НУЦЗУ Микола Удянський провів інструктивно-методичну нараду зі слухачами та студентами магістратури щодо організації стажування, яке триватиме 18-29 листопада 2019 року На зустрічі також були присутніми начальник кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Вадим Тютюник та керівник стажування, заступник начальника кафедри Олександр Ященко. Під час бесіди начальник факультету наголосив на значущість отриманих знать та відповів на всі запитання, що цікавили присутніх.

Наприкінці  Микола Миколайович побажав усім успіху та наснаги у проходженні стажування.

Слухачі магістратури управління