Національний університет цивільного захисту вкотре покращив свої позиції в міжнародній наукометричній базі Scopus

За результатами забору даних з міжнародної наукометричної бази Scopus, станом на 30 жовтня цього року, Національний університет цивільного захисту України вкотре покращив свої показники з цього напряму. Наразі до профілю університету входить 458 наукових публікацій, які процитовані 1529 разів. При цьому індекс Хірша університету досяг 20. А це є найвищим показником серед закладів вищої освіти системи МВС України.

Зазначені результати досягнуто завдяки кропіткій та злагодженій роботі наукових і науково-педагогічних працівників університету, які активно публікують інноваційні результати наукових досліджень у виданнях світового рівня.