Науковому періодичному виданню «Public administration and state security aspects» навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ присвоєно ISSN

Науковому періодичному виданню «Public administration and state security aspects» заснованому навчально-науково-виробничим центром Національного університету цивільного захисту України спільно з University of International Relations and Social Communications in Chelm присвоєно, першим в університеті, унікальний номер ISSN (International Standard Serial Number). Тим самим міжнародне наукове видання «Public administration and state security aspects» навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України доповнило перелік міжнародних видань світу. До редакційної колегії видання увійшли провідні науковці України та Польщі.